Gorilla Glue Feminized

Odmiana marihuany kleju goryla szybko stała się jednym z ulubionych dla wielu konsumentów. Prawda jest taka, że ​​nie jest to zaskakujące, ponieważ ta roślina konopi ma wszystko, o co można prosić: pyszny smak, prędkość, wysoka produkcja kwiatów i żywicy, a przede wszystkim przytłaczająca moc.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Ten szczep otrzymuje swoją nazwę od lepkości swojej niewiarygodnie grubej warstwy żywicy, co czyni nożyczki bezużyteczne podczas zbioru. Gorilla Glue to znana marka kleju z USA.

Jaką genetykę ma klej goryczny?
Nasiona kleju goryla pochodzą z oryginalnego klonu znanego jako klej goryczny #4, przypadkowo pojawiły się jako inne wielkie genetyka konopi. Wszystko zaczęło się, gdy Joesy Whale kwitał kilka klonów kwaśnych Dubb i Chem Siostry w małej szafie. Chem Sis jest hermafrodytą, a jakiś męski kwiat, który utworzyła, zapylają kwaśne Dubb.

Pojawiło się niewiele nasion, a Joesy Whales tak naprawdę nie spodziewała się od nich nic specjalnego, nawet nie planował ich wypróbować. Ale jego przyjaciel znany jako Marrdog ostatecznie położył 6 nasion, z których wyszły wszystkie kobiety. #1, nr 2 był wyjątkowy, ale ten oznaczony jako 4 okazał się wyjątkową rośliną marihuany.

Istnieją teorie, że odmiana kleju goryla zawiera czekoladę oleju napędowego, chociaż inni temu zaprzeczają. Niezależnie od genetyki, jasne jest, że jest to zrekompensowany polihisza, praktycznie z takim samym rozkładem między Indica i Sativa.

Nasza feminizowana wersja pochodzi bezpośrednio z oryginalnego klonu, a aby naprawić swoje najbardziej reprezentatywne cechy, przekroczył nieco dominującą odwrócenie.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Jaka jest odmiana kleju goryla?
Jest to roślina konopi z morfologią podobną do genetycznej OG, z szeroką odległością między węzłami, rozgałęzieniem i dość szerokim liściem. Kolor jego liści jest dość wyraźny w porównaniu z innymi, tworzy bardzo gęste pąki z największą warstwą żywicy, jaką możesz sobie wyobrazić. Pokaż więcej

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Chem Sis x Sour Dubb x Diesel.

Plony: 500 - 550 g/m²

Kwitnienie: 60 - 65 dni

CBD: —

CBD: 0.5 - 0.7%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor