Gorilla Glue Auto

Gorilla Glue Auto to nasze automatyczne kwitnienie z klasycznej legendy z pucharu konopi. Przekraczając starannie wybrany fenotyp oryginalnego kleju gorylowego za pomocą naszego Auto #1, udało nam się stworzyć jeden z najpotężniejszych autofonningowych szczepów! Podobnie jak oryginał, spodziewaj się absurdalnych ilości produkcji żywicy, przyklejając wszystko, od palców po nożyczki i ciało po kanapę.
Auto kleju gorylowego jest indica dominującym szczepem zapewniającym ogromne poziomy THC. Niektóre fenotypy oryginału mierzyły niesamowite 30%, co czyni go jednym z najsilniejszych wskaźników na świecie. Nasz krzyż z Auto #1 daje maksymalną stabilność odkształcenia dla pąków, które są obfite, masywne i pokryte obfitością żywicy, podczas gdy poziomy THC testowane na niesamowitym 23%.
Smak jest szczególnie pyszny. Na wdychaniu klejek gorycznych łączy się cytrusami, sosną i ziemistymi nutami z nutami kawy, smaków, które tworzyły szczepy, takie jak oryginalny OG Kush i Sour Diesel tak popularny. Zgodnie z oczekiwaniami, nasz auto kleju goryla zapewnia potężny kamień ciała, który jest zarówno niezwykle relaksujący, jak i euforyczny. Daje to wyjątkową zdolność do leczenia stanów, takich jak przewlekły ból, depresja, bezsenność, nudności i skurcze mięśni. Jeśli coś cię pomoże, będzie duża szansa, że ​​pomoże gorylowe klej klej goryczny.
Auto kleju gorylowego jest bardzo łatwe do uprawy w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Kwitanie w ciągu zaledwie 65 dni może poradzić sobie z dużymi fluktuacjami temperatury, a także z różnym poziomem składników odżywczych, pH i wilgoci. Aby zmaksymalizować produkcję w pomieszczeniu, zużyj ponad 600 watów na metr kwadratowy i 10+ roślin w tej przestrzeni. Ulepszenia CO2 i nieco wyższe poziomy najwyższej jakości składników odżywczych będą dalej paliwa, która zbiera. Z łatwością zarządzaliśmy ponad 600 g/m2.

Sensi Seeds
Sensi Seeds
Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 600g/m2

Kwitnienie: 11 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor