Gorilla Bomb

Jednym z najczęściej mówionymi i prawdopodobnie najsilniejszych szczepów ostatnich lat jest niesamowicie lepki klej goryla. Ogromne ilości żywicy i świetny kwaśny aromat sosny sprawiają, że jest to bardzo różnorodność do pracy; Więc daliśmy mu pełne leczenie bomb!
Mieliśmy szczęście, że otrzymaliśmy klon fenu nr 4 na początku 2013 r. I od razu zaczęliśmy przekraczać tę wyjątkową genetykę naszą własną bomką THC. Jedynym celem było wstrzyknięcie jeszcze bardziej emanującej żywicy do tej już obciążonej damy. Wyniki były spektakularne.
Jako dominująca hybryda sativa natychmiastowy efekt palenia bomby goryli jest podnoszący na duchu i energetyczny. Potężny pośpiech na głowie będzie się nad tobą przewrócić w falach, dopóki nie zostaniesz mocno osiedlony w głębokiej relaksującej euforii. Ale ostrzegam, że nie jest to klasyfikowane jako jeden z najsilniejszych odmian na świecie dla zabawy! Jeśli będziesz się na to trafić, bardzo szybko przykleje cię do kanapy jak słynny klej goryla imiennika.
Smak jest doskonałą mieszanką słodkiej i kwaśnej czekolady, a następnie wyraźnego paliwa po tangu dzięki jego dziedzictwu oleju napędowego. Ten smak jest początkowo dość subtelny, ale naprawdę buduje się w ustach, więc wydech ma bardzo silny smak. Kiedy uprawa bomby kleju możesz naprawdę udać się do miasta z składnikami odżywczymi na późniejszych etapach roślinności i przez cały czas kwitnienia, jeśli dobrze ją karmisz zostanie nagrodzony Vey pomyśl o gęstych pąkach, które absolutnie kapią żywicą. W rzeczywistości w ten sposób oryginalny klej goryla ma swoje imię, produkcja żywicy była tak obszerna, że ​​„przyklejał” nożyczki razem po kilku minutach.
Spędziliśmy lata, doskonaląc ten krzyż, aby upewnić się, że kiedy utkniesz na kanapie z pierwszego hitu bomby gorylowej, będziesz miał tylko uśmiechy przez wiele godzin. Pokaż więcej

Sensi Seeds
Susz konopny CBD Cannabis Light
Dutch Passion

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 400-550g/m²

Kwitnienie: 9-10 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor