Golden Goat

Złota koza to feminizowane nasiona marihuany produkowane przez nasiona PEV, aby wprowadzić na rynek inny chwast. Ta odmiana jest zalecana dla hodowców z niewielkim lub żadnym doświadczeniem, ponieważ przy niewielkiej ostrożności jest w stanie zwrócić niezwykłe zbiory. Jeśli chcesz poznać kozę, zapraszam do kontynuowania czytania …
Jak jest Złota Koza Pew Pev?
Jest to hybryda o wyraźnej tendencji do strony sativa, która rośnie silnie, gdy warunki są idealne. Zawiera naprawdę doskonałą wigor, co daje mu niezwykły opór. Jest to interesujące z kilku powodów, po pierwsze, ponieważ pozwala wytrzymać niesprzyjającą pogodę i stres środowiskowy bez problemów. Ale przede wszystkim jest to ważne dla nowych hodowców, którzy mogą popełniać błędy nawadniające lub żywieniowe, a Golden Goat utrzymuje się lepiej niż większość komercyjnych genetyki.
Jaką genetykę ma Golden Goat?
To naprawdę interesujący krzyż, pierwotnie stworzony w Kansas, kiedy hawajski X Romulan mężczyzna zapylał wybraną samicę samicę wyspy. Zarówno Romulan, jak i Sweet Squunk pochodzą z Kanady w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej.
Rezultatem skrzyżowania jest dobrze zrównoważona hybryda, ponieważ dobrze miesza 3 części zaangażowane w przejście, choć oczywiście z wyraźną dominacją sativa.
Jak smakuje feminizowana złota koza?
Hybrydowa wigor tej odmiany jest dobrze doceniana w swoich właściwościach organoleptycznych. Citrus, słodkie i ziemiste nuty ich rodziców są doskonale połączone. Jednym z czynników, o których należy pamiętać, gdy uprawianie złotej kozy jest jego potężny aromat podczas kwitnienia, odziedziczony po słodkim skunksie. Ten aromat przyciąga własnych i nieznajomych i może powodować problem, jeśli nie umieścisz niezbędnych środków do jego kontrolowania. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Island Sweet Skunk x (Hawaiian x Romulan), Skunk

Plony: 500 - 550 g/m²

Kwitnienie: 60 - 75 dni

CBD: —

CBD: 1.0 - 1.1%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor