Fucking Incredible Feminized

Będąc na jednym z najważniejszych targów kanabicznych na poziomie ogólnoświatowym, dali nam smak chwastów, który wpłynął na nas. W niektórych miejscach była to bardzo popularna odmiana, ale nigdy nie mieliśmy przyjemności tego spróbować.

Nasiona marihuany PanPestka

Nie zatrzymaliśmy się, dopóki nie dostaliśmy kilku regularnych nasion tej genetyki, postanowiliśmy zaoferować to zioło naszym klientom, a teraz w końcu mamy własną wersję feminizowaną. Ale co jest z tej marihuany, która zaskakuje wszystkich, którzy próbują? Jeśli będziesz czytać, wkrótce to odkryjesz, ale ostrzegam cię, to rzeczy, które chcesz mieć od momentu, gdy dowiesz się, że istnieje.

Jaka jest genetyka pieprzonego niesamowitego feminizowanego?
To jeden z najlepszych skunków na rynku. Po stworzeniu tej odmiany zostały połączone 2 najlepszych fenotypów Skunk#1 z lat 90., Euforia i Skunk Infinity. Nasza feminizowana pieprzona Incredible wydobyła najbardziej afgańską część tej hybrydy lub to, co jest takie samo, wydaje się indica prawie 100%.

Dzieje się tak z innymi wielkimi fenotypami skunksa, takimi jak ser, skunks roadkill lub super skunk. Naprawdę zawsze pokrywa się z najbardziej śmierdzącymi okazami, a dla wielu jest to najlepszy fenotyp.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Euphoria x Infinity, Afghani, Cheese, Skunk

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 50 - 55 dni

CBD: —

CBD: 0.5 - 0.7%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor