Dreamberry

Dreamberry to piękne potomstwo niektórych spektakularnych rodziców, światowej sławy lecznicze obciążenie Blue Dream i nasza super soczysta jagoda Rydera.
Osiągając dużą równowagę ścisłego wzrostu międzynarodowego z Berry Ryder i bardziej wydłużonej formacji pąków, tworząc niebieski sen, ogólna postawa rośliny jest zwartą. Idealny do scrog rośnie; Lub wszędzie, gdzie potrzebujesz dobrej wydajności, tworzą rozsądną niewielką ilość miejsca, optymalne plony mogą osiągnąć 350 gm2 w zaledwie 75 dni.
Pąki są dłuższe, rosną w lśniących klastrach wzdłuż wielu łodyg, a nie w dużej pojedynczej coli. Jeśli uprawiasz to w glebie, zaleca się dodanie odrobiny Coco lub Perlitu do mieszanki, aby zapewnić lepsze napowietrzanie i uniknąć zagęszczania gleby. To znacznie pomoże w rozwoju korzeni i pozwoli Dreamberry maksymalna szansa na rozwój.
Dobrze wymieszany hybrydowy DreamBerry pokaże nieco więcej dominacji sativy w wielu cechach wzrostu, a także inspirujące motywacyjne i kreatywne wysokie, jakie indukuje. Dym jest znakomity: kwiatowe, jagodowe smaki, które natychmiast pojawiają się, a także lekko pikantne tony nierzadko w niebieskiej marzeniu matka.
Zgromadzenie dwóch tak wybitnych linii genetycznych w jednej roślinie jest pięknem z smakiem, za który można umrzeć. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 350 g./m2

Kwitnienie: 11 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor