Dosidos x Purple Punch Feminized

Pev Bank Seeds ma przyjemność przedstawić swoje nowe włączenie i nie jest to tylko żaden klon, w tym przypadku zmieszały 2 z najbardziej wymaganych klonów w USA w tej chwili, w celu uzyskania genetyki mistrzostw, i jesteśmy pewni że tak będzie.
Jak jest Dosidos X Purple Punch?
Jest to bardzo kompletna roślina marihuany, ponieważ łączy opór, moc, produkcję żywicy i smak, wszystkie owinięte bardzo uderzającymi odcieniami, które zaskakują zarówno mieszkańców, jak i nieznajomych. Jest doskonale przystosowany do uprawy wewnętrznej, gdzie uwielbia światło o wysokiej intensywności i działa dobrze w żadnych okolicznościach. Dosidos X Purple Punch jest idealny do wyboru elitarnych fenotypów, jego zmienność genetyczna sprawia, że ​​jest idealnym wyborem dla „łowców feno”
Jaka jest prawdziwa genetyka tej rośliny?
W rzeczywistości jest to dobrze zrekompensowany z kompensacji polihybrydowy, aw jego genetycznej puli znajdujemy odmiany takie jak Girl Scout Cookies, twarz OG, Big Daddy Purple lub Larry OG, które mogą dać wyobrażenie o potencjalnym odmianie.
Zarówno Dosidos, jak i Purple Punch, tworzą swoje rodziny konopi indyjskich, pozostawiając dziedzictwo, które spadnie w historii odmian marihuany.
Jak pachnie Dosidos X Purple Punt i smak?
Przygotuj się na specjalny smak, złożony, ale pełen niuansów. Jego aromat sprawi, że będziesz ślinić się, ale będziesz musiał go kontrolować za pomocą ozonizerów i filtrów, aby nie oddał cię podczas uprawy. Smak przypomina jagody, ale z odświeżająco słodkim tonem. Z dumą oferujemy tę odmianę, ponieważ ma niezrównany profil terpenowy.
Jaki efekt ma Dosidos X Purple Punch?
Chociaż zawiera ponad 20% THC, należy powiedzieć, że efekt jest w większości indica. W bardzo przyjemny sposób rozluźnia ciało i umysł, który można uznać za medyczne dla użytkowników, którzy potrzebują marihuany do spania, łagodzą lęk lub zlokalizowany ból. Pokaż więcej

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Dosidos X Purple Punch, Og, Purple

Plony: 400 - 450 g/m²

Kwitnienie: 45 - 55 dni

CBD: 0.2 - 0.4%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2020