Diesel Berry Automatic

Diesel Berry to krzyż naszego popularnego Berry Ryder i wielokrotnie nagradzanego klasycznego oleju napędowego NYC. Rezultatem jest silny i owocowy szczep związany z najlepszymi cechami obu odmian. Połączenie egzotycznego, owocowego smaku Egzotycznego, owocowego smaku Berry Rydera i ciężkiego napędu oleju napędowego z NYC Diesel zapewnia idealne wrażenia palenia. Wysokość to silna pośpiech na głowę przesuwającą się do głębokiego szumu ciała, podkreślając szeroki zakres właściwości leczniczych.
Diesel Berry ma właściwości indica i sativa. Jest dość wysoki dla auto, w pomieszczeniu 70-90 cm, jeśli pozostaje nieprzeszkolony i na zewnątrz, może osiągnąć do 120 cm. Pąki będą gęste, gęste i twarde skały, z wysokim poziomem THC dla autooflowerowego szczepu. Wysokość i gęsta struktura pąków oznaczają, że ogólna wydajność jest bardzo dobra, porzucenie do 350 g/m2 w pomieszczeniu. Na zewnątrz jest odpowiedni dla prawie wszystkich klimatów, chociaż będzie się rozwijać na cieplejszych szerokościach geograficznych o wyższym poziomie światła słonecznego.
Berry Diesel jest łatwy do uprawiania oferowania zarówno początkującym, jak i doświadczonym hodowcom możliwość wyhodowania smacznego, ale silnego, konesera w ciągu około 65-75 dni od nasion.

Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 350 g./m2

Kwitnienie: 10-11 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor