DC Kush

Legenda

Susz konopny CBD Cannabis Light

Ponieważ Afghani jest tak znana z mocy, hodowcy doktora wyboru przekroczyli najlepsze wybrane Afghani i słynny kalifornijski O.G. Kush. Cieszymy się, że możemy przynieść pierwsze obciążenie nieautoflower w linii Choice Doctor’s Choice – DC Kush, feminizowana królewska indica, unikalna kombinacja potężnego efektu, silnego aromatu i prawdziwy smak Kush.

Rozwój

DC Kush rośnie jak typowa roślina indica – zwarta i krzaczasta, z głębokimi zielonymi liśćmi i doskonałym stosunkiem kalesa do liści. Roślina wytwarza gęste, w kształcie kulki pąki zapewniające intensywny aromat oleju napędowego z odcieniami haszu i puer. Filtry są zalecane do uprawy wewnętrznej z powodu silnego zapachu.

Nadaje się do uprawy w pomieszczeniu i na zewnątrz. Wewnętrzna roślina potrzebuje 8-9 tygodni kwitnienia, co daje wydajność do 300 – 400 gr/m2. Outdoors okresu kwitnienia końcowe do końca września/początku października, gotowe do stabilnych plonów 300 – 400 gramów na roślinę. Średnia wysokość ma 1-2 m wzrost. Jeśli temperatura spadnie w nocy, cała roślina wykazuje ładne fioletowe podtekst.

Smak i efekt

Nasiona marihuany PanPestka

Silny efekt DC Kush jest bardziej fizyczny, zapewniając silne, długotrwałe relaksowanie w twoim ciele, efekt jest porównywany do spokoju, nawet ciężcy palacze to podkreślają. Buzz jest szybki i szybki. DC Kush jest dobry do zastosowania terapeutycznego, jeśli masz do czynienia z bólem, bezsennością lub masz problemy z apetytem.
Potężny DC Kush jest idealnym wyborem dla hodowców, którzy naprawdę cenią głęboki efekt kamienny i nieograniczoną przyjemność.
Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Afghani x California O.G. Kush

Plony: 400 - 600 g/m²

Kwitnienie: 56 - 63 dni

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse