Critical Widow

Jaka jest genetyka tych feminizowanych nasion?
Jego rodzice zostali pierwotnie stworzeni przez hodowcę Shantibaba, białą wdowę w Holandii w połowie lat 90., kiedy pracował dla nasion zielonych domów i masy krytycznej pod koniec tej dekady, już w banku Mr Nice Seeds i pracując ze Szwajcarii .

Nasiona marihuany PanPestka

Szczepy marihuany są często przekraczane z zamiarem stabilizowania najlepszych cech każdego z nich w potomstwie. Nie zawsze działa to dobrze, ponieważ wiele razy potomstwo dziedziczą najmniej pożądane cechy, a nawet pewnym dobrym cechom mogą towarzyszyć inne złe.

Ale w przypadku krytycznej wdowy natura, kosmos, Mendel i Burbank pomogły nam, aby 100% osób miało szybkość kwitnienia, wraz z smakiem i aromatem krytycznym, w strukturze, rodzaju efektu i siła białej wdowy, cud hybrydyzacji roślin, który rzadko występuje. Jego genotyp wynosi około 60% Indica i 40% sativa.

Jak ogólnie wdowa krytyczna?
Jego siła jest widoczna, ponieważ sadzonki z ziemi, stamtąd oznacza wysoką tempo wzrostu. Zaczyna się wkrótce rozgałęzić, od trzeciego lub czwartego węzła, i od tego momentu zaczyna wzmacniać Trunk Central, który ostatecznie jest bardzo solidny. Odległość między węzłami jest bardziej typowa dla odmian Indica, a także wielkości liści, ale ich wygląd jest zwodniczy podczas tej fazy.

Podczas wchodzenia do kwitnienia często rozciąga przestrzenie międzyodalne i bardzo szybko reaguje na zmianę fotoperiodu, zaczynając usuwać przed przepływem w tym samym czasie, gdy struktura wydłuża się, szczególnie u góry. Pąki zdobywają gęstość i dodatkową twardość, jednym ze słabości jest podatność na atak grzybów. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: critical, white widow, skunk

Plony: 700 - 999 g/m²

Kwitnienie: 56 - 63 dni

CBD: 0.2 - 0.3%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2021