Critical Plus Autoflowering

Jeśli we wszystkich zmysłach jest kompletna genetyka kannabowa, która jest masą krytyczną. Nie możesz prosić o nic innego, ponieważ jest to silne jak niewiele innych. Powoduje większą wagę niż jest w stanie wspierać i ma unikalną intensywność smaku, jest najszybszy, a jego efekt wcale nie jest zły.

Nasiona marihuany PanPestka

W Pevgrow chcieliśmy być w stanie zaoferować naszym klientom roślinę o tych cechach, ale w wersji autoflower, a chłopcze, dostaliśmy to …

Jaka jest genetyka krytycznego autofloweru?
Aby naprawić najsłynniejsze cechy krytyczne, wykorzystujemy krytyczne auto do zapylania elitarnego klonu znanego jako „krytyczne bilbo”, ponieważ uważamy, że jest to najlepszy wybór w historii tej genetyki.

Poprzez krzyże wsteczne udaje nam się ustabilizować najlepsze cechy klonu u wszystkich potomstwa, które ogólnie cieszy się wielką jednorodnością. Genetycznie zawiera bardzo niewiele swoich przodków Ruderalis, być może na tyle, aby móc automatycznie kwiat.

Jaka jest krytyczna odmiana samochodowa?
Ogólnie jest to bardzo kompletna roślina. Jego morfologia poprawia niezadowoloną strukturę krytycznego bilbo, wytwarzając bardziej solidne łodygi i skracając odległość między węzłami. Jednak rozgałęzia się z wczesnych etapów i podczas kwitnienia tworzy pąki poza jego możliwości.

Jego rozwój jest tak szybki, że prawie można zobaczyć, jak rośnie i kwitnie, trudno uwierzyć, jak bardzo zmienia się z jednego na dzień. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Critical + (extracted clon from 1998) x Ruderalis, Skunk

Plony: 500 - 550 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: —

CBD: 0.1 - 0.1%

Okres wegetacji: 70 - 75 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor