Cosmic Bomb Auto

Siła była koniecznością podczas tworzenia kosmicznego bomb auto, ale nie tylko, aby dać mu przewagę, szukaliśmy szczepów, które miały wyższy poziom niektórych niedocenianych kannabinoidów. Pracując ze specjalnie wybranym cięciem LSD, który został przetestowany podwyższonym poziomem THCV i przekraczając go własną bombę samochodową (z linią afrykańskiej Landrace sativa), stworzyliśmy naprawdę spektakularną różnorodność.
Poziomy THC różnią się w zakresie 16-20% dla większości konfiguracji, chociaż poszczególne zbiory zostały przetestowane przekraczające.
Roślina jest dość silna, szczególnie na późniejszych etapach kwitnienia, słodki niemal owocowy aromat łączy się z bardziej ziemistą nutą, której można się spodziewać. W przypadku waporyzatora lub bongów, że słodka owocowość pojawia się w pikach, z bardziej skurującą ostrością wydechu. Wysokie to prawdziwe podnoszące na duchu i aktywne doświadczenie. Zwiększona psychoaktywność doprowadzi do energetycznego i niemal psychodelicznego wydarzenia, więc upewnij się, że jesteś gotowy na przejażdżkę, jeśli mocno uderzysz tym obciążeniem.

Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Auto Bomb x LSD

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 65 dni

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse

Release Year2019