Cherry Bomb Auto

Cherry Bomb Auto to wysoce żywiczne autoflowne szczep z pełnym armatem wiśniowym. Prowincja bomby wiśniowej ręcznie wybranym syberyjskim Ruderalis pozwoliła nam utrzymać najbardziej pożądane cechy rośliny matki, utrzymując charakterystyczny smak wiśni, jednocześnie oferując doskonały potencjał plonu i dodany i dodany prędkość autoflownego szczepu.
Super łatwe do uprawy i gotowe w ciągu około 70-75 dni od nasion, Auto Bomb Auto pozostaje stosunkowo krótkie, osiągając około 50-80 cm wysokości. Pomimo kompaktowych rentowności wzrostu są silne dzięki gęstej strukturze pąków i dziedzictwie bombowym. Hodowcy mogą łatwo oczekiwać 350-450 g/m2 w pomieszczeniu. Rośliny na świeżym powietrzu wytwarzają jeszcze więcej, pod warunkiem, że otrzymają wystarczające światło, a żniwa pochodzą od maja – października. Później w procesie kwitnienia i biorąc pod uwagę właściwe warunki pąki opracują niebieski / fioletowy odcień, gdy pąki zostaną pokryte w THC.
Cały charakterystyczny smak i aromat są nadal obecne. Tokery mogą spodziewać się owocowej wiśni, jak smak z lekkim skuntym kopnięciem. Wysokie jest szybko i zaczyna się mocno, łagodząc w ładny szum z Indica.
Cherry Bomb Auto to niezwykle łatwe do uprawy, które zapewnia doskonały smak i wydajność.

Sensi Seeds
Dutch Passion
Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 350-450 g./m2

Kwitnienie: 11 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor