Candy Kush Automatic

Candy Kush to współpraca jednej z najlepszych Kalifornii Genetyki Kush i naszego własnego auto funta. Po wielu eksperymentach ręcznie wybraliśmy naprawdę słodką odmianę Kush. Powstały krzyż jest cudownie słodkim, dużym, silnym, autoflownym szczepem Kush.
Super łatwe do uprawy i gotowe w ciągu zaledwie 65 dni od nasion, Candy Kush pozostanie stosunkowo niski w pomieszczeniu, osiągając gęste i krzaczaste 60 cm, gdy jest uprawiany w glebie. Dobrze rozgałęzia, dając obfite miejsca Bud, ale nadal będzie produkować dużą środkową cola pokrytą mroźną żywicą. Fantastyczna genetyka Kush spowodowała wysoce pleśni i szkodników. Uprawiane w optymalnych warunkach Candy Kush może uzyskać masywne 400 g/m2, co daje drugie miejsce tylko naszemu potworowi auto funterowi.
Zgodnie z oczekiwaniami poziomy THC i CBD są wysokie, zapewniając intensywne na całym kamieniu z możliwymi zastosowaniami medycznymi, takimi jak łagodzenie bólu i bezsenność. Jak sama nazwa sugeruje, dym jest słodki i mocny, prawie narkotyczny. Overtones of Spice i Burnt Caramel są przyjemne, co sprawia, że ​​smak jest jedną z najlepszych cech tego strzędziem.

Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 400 g./m2

Kwitnienie: 10 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor