Bruce Banner

Bruce Banner 3 to feminizowane nasiona konopi indyjskich, stworzone przez nasiona PEV w celu zaspokojenia zapotrzebowania tej genetyki USA, która składa hołd Hulkowi za jego wielką moc i powoli osiąga poziom legend, ale co jest wyjątkowe w tym obciążeniu? Wkrótce się dowiesz…
Jaka jest oryginalna odmiana Bruce Banner 3?
Oryginalna roślina Bruce Banner została stworzona z skrzyżowania OG Kush i truskawkową oleju napędowym, który próbował połączyć potężny efekt fenotypu Kush z niezwykłym smakiem i aromatem z oleju napędowym. Ale wynik tej mieszanki był jeszcze lepszy, ponieważ narodził się zielony potwór z ogromną mocą.
Jest to roślina o strukturze hybrydowej, jej morfologia przypomina OG, z odległością między węzłami, ale dość odpornymi łodygami.
Dzięki przyjacielowi prawdziwe nasiona Bruce Banner 3 dotarły do ​​naszych rąk, a po dokonaniu wielkiego wyboru zachowaliśmy najlepsze okazy, aby powtórzyć tę odmianę jako feminizowane nasiona, aby móc zaoferować ten doskonały chwast, tak trudny do uzyskania, dla rynek.
W jaki sposób rośnie Bruce Banner 3 feminizowane nasiona?
W uprawie wewnętrznej najlepiej nadaje się do metody SCROG ze względu na jej strukturę, ale działa bardzo dobrze, nawet bez stosowania technik optymalizacji. Jego czas kwitnienia wynosi zwykle około 9 tygodni, kończąc na mrożonych pąkach żywicy.
Jeśli zamierzasz go wyhodować w pomieszczeniu, upewnij się, że masz dobry system antyodorowy, ponieważ daje on apetyczny aromat, ale bardzo intensywny, kłujący jak większość kwaśnej rodziny.
Czas kwitnienia Bruce Banner 3 w uprawach na zewnątrz
Jeśli chcesz go wyhodować na półkuli północnej, będziesz musiał poczekać do środka lub końca października, w zależności od miejsca zamieszkania, ponieważ na północnych szerokościach geograficznych może się spodziewać z powodu zimna. Na półkuli południowej można go zebrać w środku/na końcu kwietnia w uprawie na świeżym powietrzu lub szklarni. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Og Kush x Strawberry x Diesel, Diesel, Kush, Og

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 56 - 70 dni

CBD: —

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor