Bruce Banner

Chociaż wiemy, że Bruce Banner to nazwa gospodarstwa domowego wśród entuzjastów konopi indyjskich, bardzo chcielibyśmy powiedzieć coś więcej o tym, jak powstała nasza wersja słynnej hybrydy.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Wszystko zaczęło się, gdy twórca w końcu znalazł idealny próbek odkształcenia w roślinie OG Kush o szwajcarskim pochodzeniu, a rzeczy po prostu płynęły razem. Z tą nowo nabytą rośliną macierzystą, która doskonała się na wielu poziomach, w tym długich kompaktowych pąkach lśniących z THC, stosunkowo krótkim czasem kwitnienia i pożądanej całkowitej długości 200 cm / 78 cali na zewnątrz. I tak twórca kontynuował swoje starania, aby stworzyć idealne nasiona marihuany.

Ale podczas testowania jej profilu kannabinoidowego okazało się, że nie spełniło to jeszcze wartości leczniczych, o których miał na myśli. Następnie przypomniał sobie poprzedni test selekcji matki z podwójnej stawulek haszu hash X, który zawierał brakujące kannabinoidy, które przegapiliśmy w selekcji Mother Og Kush.

I tak się stało: przekroczenie wyboru OG Kush Mother z Hash Plant X Strawberrydiesel okazało się, że jest bykiem podczas ich testowania! Profil kannabinoidowy miał dokładne fenotypy z pożądanymi kannabinoidami.

Efekt końcowy był niesamowity! Ta współczesna odmiana jednego z najsilniejszych szczepów na świecie szybko stała się hitem potwora. Od rozbijającego się intensywnego poziomu wysokiego i THC wynoszącego 24 % po wyjątkowe cechy lecznicze, ten potężny zielony gigant ma to wszystko. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: OG Kush x Strawberry Diesel

Plony: 450 - 800 g/m²

Kwitnienie: 56 - 63 dni

CBD: 0.7 - 0.8%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse