Blueberry Feminized

Pevgrow przedstawia ekonomiczną feminizowaną wersję jednej z najbardziej docenianych roślin marihuany przez hodowców na całym świecie, smaczną i prawdziwą jagodę. Ta odmiana oferuje efekt doskonałej jakości, wykwintnego smaku i najbardziej uderzających kolorów, które można sobie wyobrazić w genetyce konopi.
Jaka jest odmiana jagodowa?
Jest to jedna z najlepszych hybryd marihuany w historii, z cechami, które czynią ją wyjątkową na wiele sposobów. Rośnie jako indica, tworząc solidną strukturę, z mocnymi łodygami, niewielką odległością między węzłami i dużymi liśćmi i średnimi ulotkami. Początkowo liście są dość szerokie, ale ponieważ rosną, tworzą węższe i węższe, jak to ma miejsce w przypadku innych hybryd.
Większość okazów nabiera spektakularnych kolorów podczas kwitnienia, szczególnie gdy różnica temperatur między cyklem dnia i nocy jest wysoka, 10 stopni lub więcej. Jeśli jeszcze tego nie kultywowałeś, zabrakło ci czasu, ponieważ jest to prawdziwy prezent dla oczu.
Jaką genetykę mają nasiona jagodowe?
Oryginalna genetyka jest doskonałym dziełem wielkiego hodowcy DJ -a. Krótkie, za wykonanie po raz pierwszy stworzyło hybrydę F1 2 sativas, tajskiej czekolady i gór Highland Oaxaca, które nazwał Purple Thai. Ten szczep jest tym, który pomalowany fioletowymi, niebieskimi, czerwonymi odcieniami itp. Do całej niebieskiej rodziny i wielu innych krzyżach, które przybyły później.
DJ Short skrzyżowany fioletowo tajski z tajlandzkim lądem znanym jako Highland Thai, który miał intensywny owocowy smak i niezwykły high, więc przemianował go soczysty owoc. Ta hybryda została później skrzyżowana z czystą afgańską odmianą w celu skrócenia czasu kwitnienia i dostosowania się do uprawy wewnętrznej.
Nasiona jagodowe, wraz z innymi odmianami, zostały przywiezione do Europy przez DJ. Krótki, kiedy przeprowadził się, aby móc cicho pracować z marihuaną. Najpierw był w Holandii, gdzie pracował w dwóch znanych bankach nasiennych, Sagarmatha i Holendery Passion. Po kilku latach, kiedy prawa stały się bardziej surowe w tym kraju, przeprowadził się do Szwajcarii, aby pracować ze swoim przyjacielem Steve’em Hodowcem w Spice of Life. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka
Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: (Purple Thai X Juicy Fruit) X Afghan, Afghani, Blueberry, Haze, Landrace, Purple, Skunk

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 60 - 70 dni

CBD: —

CBD: 0.1%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor