Blueberry Auto

Ogólnie rzecz biorąc, cechy można uznać za oporną roślinę, bardzo szybko we wszystkich procesach, dobrą produkcję oraz do pewnego stopnia smaczne i potężne, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to automatyczne kwitnienie.
Rośnie bez rozciągania zbyt dużego, zwartego, tworząc bardzo gęstą strukturę, w kształcie drzewa jodłego. Jego łodygi są bardzo silne, aby móc utrzymać ciężar kwitnących pąków. Podczas dojrzewania jest to prawdziwy spektakl, z odcieniami niebieskiego, czerwonego, fioletowego, fioletowego, liliowego i mieszanin innych pięknych kolorów.
Jaka jest genetyka zawarta w autofLowering Blueberry?
To jest skrzyżowanie DJ -a. Blueberry Short z jagodową auto, dzięki czemu można ją uznać za krzyżowanie wsteczne. W ten sposób starał się nie stracić funkcji, które sprawiły, że oryginalna jagoda sławna na całym świecie, zwłaszcza jej efekt, kolory i wspaniały smak, w które zawiera.
Dzięki pracy hodowców przy wyborze każdego pokolenia możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy to, czego chcieliśmy. Nasza auto wersja Blueberry ledwo zawiera geny Ruderalis, które powodują autoflower, reszta pochodzi z linii, która ustabilizowała Wielkiego Daniela Johna Shorta.
W uprawie wewnętrznej zalecamy garnek co najmniej 2,6 amerykańskiej gal (10 litrów), aby jego rozwój nie został spowolniony. Dobrym pomysłem jest kiełkowanie w garnku 0,8 amerykańskim (3 litrów), a po 20 dniach w przybliżeniu przeszczep do ostatniego, 2,9, 4 lub 5,3 (11, 15 lub 20 litrów). ideał. Jego najlepszy fotoperiod to 18 godzin światła i 6 ciemności dziennie lub 20 światła i 4 ciemności.
W uprawie na świeżym powietrzu można uzyskać kilka zbiorów rocznie, szczególnie w miejscach o klimacie umiarkowanym lub ciepłym. Na półkuli północnej najlepszy sezon na uprawę trwa od maja do września, kiedy jest więcej godzin i występowania słońca. Kiedy rośnie na zewnątrz, lepiej jest sadzić w większej doniczce niż w pomieszczeniu, jeśli możesz 6,6 lub 7,9 amerykańskiego gal (25 lub 30 litrów). Pokaż więcej

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Blueberry, Blueberry x Blueberry Auto, Cheese

Plony: 400 - 500 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: —

CBD: 0.3 - 0.6%

Okres wegetacji: 65 - 70 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor