Blue Sunset Sherbert

Hybryda pochylona indica dostarczająca masywne plony, nie stając się niemożliwe do opanowania z wieloma branżami bocznymi, każdy z możliwości wspierania najcięższych Colas. Super szybkie kwitnienie w zaledwie 59 do 63 dni i wytwarzanie 650-700 g/m2. Kompaktowy wzrost, ponadprzeciętna produkcja trichromu i rosnąca do około 80 cm w pomieszczeniu jest prawdziwą ucztą, na zewnątrz może osiągnąć oszałamiające dwa metry plus i zbiory do 1 kg na roślinę.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Blue Sunset Sherbert ™ kończy olśniewający wyświetlacz w ostatnich dniach, wykazując magiczną transformację wytwarzającą hipnotyzujący kalejdoskop z egzotycznych liści, jasnopomarańczowe włosy, przyklejone żywicą pokrywającą ciasno uformowane pąki, lśniące Do szczęki zrzucającej 28% nut purpurowego uderzenia i sherbet dib dab można wykryć w tych wspaniałych okazach, jego wysokie poziomy terpenu, w tym limonen, humulen, terpinolen. Słodka jagoda zapachowa, że ​​ta roślina może się odrodzić.

Blue Sunset Sherbert ™ odurzająco silny efekty łączące najlepsze z obu światów, natychmiast podniesione kreatywne euforyczne sativa wysoko w połączeniu z nokautem całego ciała Indica spokojnego i uspokajającego doświadczenia! Idealny sposób na zakończenie dnia.

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Sunset Sherbet x Purple Punch

Plony: 700 g/m²

Kwitnienie: 59 - 63 dni

CBD: 0.5%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2021