Blue Dream

Jaka jest genetyka tych nasion banków PEV?
Ponieważ wypróbowaliśmy tę marihuanę podczas jednej z naszych podróży na zachodnie wybrzeże USA, mieliśmy to jasne, musi to być wypróbowane przez wszystkich! Problem polega na tym, że to zioło jest przechowywane tylko jako klon i nie jest zbyt dostępne, więc idziemy do planu B.

Nasiona marihuany PanPestka

Blue Dream to skrzyżowanie super srebrnej mgły i jagody, 2 odmian, które trzymamy w spiżarni roślinnej. Aby wyprodukować 100% feminizowanych nasion, odwróciliśmy naszą jagodę i zapylaliśmy SSH, a prawda jest taka, że ​​byliśmy mile zaskoczeni rezultatem.

Jak jest niebieski sen ogólnie?
Ma tyle cech Indica, co sativa, dlatego powiedziałem ci, że jest to bardzo zrównoważona hybryda. Rozwija się z pełną prędkością, ponieważ się rodzi, oznaczając typowy wzrost hybryd mgły, z szeroką odległością między węzłami, łodygami i liśćmi o średniej wielkości i grubości oraz żywiołowym rozgałęzieniem.

Podczas kwitnienia nadal rośnie, może czterokrotnie zwiększyć swoją wysokość i faktem jest uwzględniać, szczególnie w uprawie wewnętrznej. Chociaż wzór wzrostu wydaje się całkowicie sativa, niebieski sen podczas tworzenia pąków zachowuje się jak indica, kwitnąc z pełną prędkością i tworząc duże pąki kalibru, które mogą zdobywać niebieskawe tony, gdy różnica temperatur między dniem a nocą wynosi ponad 12 stopni.

Jak rosną te feminizowane nasiona?
W pomieszczeniu zalecamy przycinanie głównego czubka roślin do kontrolowania ich wzrostu i promowania wzrostu poziomego. Jeśli umieścisz 9 roślin / m2 w 11-litrowych doniczkach, nie musisz dać im więcej niż 15 lub 20 dni wzrostu wegetatywnego, a zamiast mieć 9 dużych środkowych pąków, dostaniesz 36 lub 54 bardzo dobrze uformowane Oddziały wtórne.

Ale jeśli chcesz zobaczyć pełny potencjał tej rośliny, spróbuj na zewnątrz. W uprawach na zewnątrz kwitnie, tak bardzo, że widzieliśmy niebieskie sny w północnej Kalifornii, które mogą służyć jako domek na drzewie. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać, kiełkuj nasiona na początku wiosny, a gdy roślina ma więcej niż 5 węzłów, możesz przeszczepić ją Matce Ziemi lub do dużego garnka. Pokaż więcej

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto
Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: blue, blueberry, haze, super silver haze

Plony: 600 - 999 g/m²

Kwitnienie: 65 - 70 dni

CBD: 0.2 - 0.3%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2021