Big Bud Feminized

Big Bud to roślina konopi, która, jak sama nazwa wskazuje, wytwarza grube pąki. Ale to nie jedyna jakość, która sprawiła, że ​​ta marihuana genetyka jest znana, ponieważ pochodzi z linii mistrza.
Jest to także matka jednej z najbardziej znanych odmian, krytycznego, jednego z chwastów, który zdobył więcej nagród w Europie. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego to ziarno marihuany jest tak specjalne, kontynuuj czytanie, poniżej otrzymasz odpowiedzi.
Jaka jest różnorodność Big Bud?
Jest to bardzo łatwe do wzrostu szczepu, ma hybrydową wigier, który pozwala mu podnieść wiele sytuacji, które powodują stres innym roślinom. Ma morfologię hybrydową, najwyraźniej o tendencji sativa, z niezbyt grubymi łodygami, dość szeroką odległością między węzłami, szybkim rozwojem i liśćmi o średnich ulotkach dość cienki.
Podczas kwitnienia wydobywa swoją najbardziej indica, z kilkoma wyjątkowymi pączkami i czasem dojrzewania dość szybko.
Jaka jest genetyka Big Bud?
Jest to skrzyżowanie Afgańskiego i mitycznego skunksa nr 1, wykonanego na zachodnim wybrzeżu USA około 1980 roku. Ta hybryda nigdy nie ustabilizowała się i przybyła do Holandii w połowie lat 80 -tych jako klon. Raz w Europie Neville stworzył własną wersję nasion, najpierw dla nasion Sensi, a następnie dla własnego banku, Mr. Nice Seedbank, wraz z Shantibabą, którą nazywali masą krytyczną.
Mieszanie Afgańczyków z skunksem było popularne w latach 80. i 90., jest to zwycięski krzyż, niezależnie od tego, czy używasz Skunk jako kobiety, czy jako mężczyzna, zawsze otrzymujesz wysokiej jakości potomstwo. Możemy znaleźć wiele przykładów tej mieszanki na rynku, Super Skunk, Early Skunk lub Warlock to kilka ich przykładów, ale masz dziesiątki i wszystkie są dobre.
Nasza feminizowana wersja Big Bud reprezentuje bardzo wiernie wszystkie cechy, które sprawiły, że ten imponujący roślinna jest rodzajem: produkcja, smak, szybkość, moc i opór. Pokaż więcej

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto
Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Afghan X Skunk#1, Afghani, Big Bud, Critical, Skunk

Plony: 600 - 700 g/m²

Kwitnienie: 55 - 65 dni

CBD: —

CBD: 0.4 - 0.6%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor