Banana OG Feminized

Banan OG to wyjątkowa roślina marihuany, zaskakująca od momentu, w którym pojawiła się na scenie. Jego oryginalny aromat nadał mu światową sławę, ale nie jest to jedyna niezwykła jakość tej wielkiej hybrydy, jego wpływ, ilość żywicy i chemotyp wzbudziły światowe zainteresowanie tą genetyką z USA. Chcesz odkryć ten spektakularny chwast? Cóż, nie czuję już dłużej …
Jaka genetyka jest zawarta w odmianie bananowców nasion PEV?
Aby wyprodukować feminizowane nasiona bananowe, musieliśmy uciekać się do samozapylania wspaniałego elitarnego klonu ze Stanów Zjednoczonych znanego jako bananowy OG. Dlatego nasze nasiona to bananowe og S1.
Oryginalne cięcie tego szczepu ma być skrzyżowaniem Ducha OG i wyboru Sagarmatha 60/40, znanego jako banan.
Jak ogólnie jest feminizowany bananem ognizowany?
Jest to typowy hybrydowy potomek OG Kush, tj. Z rozłączoną i elastyczną strukturą, liściem Indica, szerokim odstępem węzłów, gęstych pąków, bardzo dobrego stosunku kaliksów/liści, pokrytych żywicą, smaczną i ogromną wydajnością.
Jak wygląda aromat i smak bananowy ogn?
Aromat jest cechą, która nadała nazwę tej genetyki, ponieważ naprawdę przypomina dojrzałe banany. Jest to bardzo szczególny, ale dość wyraźny zapach, który spowodował wrażenia w Ameryce i teraz podbija resztę świata.
Jego smak jest słodki, z akcentami cynamonu i wyraźnym tłem Kush, który rozdaje początki i rodowodem tej oryginalnej rośliny.
Jakiego efektu ma bananowe ogrowanie przez nasiona PEV?
Ta odmiana OG jest bliżej Indian, w tym sensie jest bardziej podobna do Bubba Kush. Na początku nie wydaje się to tak potężne, ponieważ oczekujesz OG Kush High, ale ten efekt jest inny. Rozluźnia ciało i umysł w równych częściach, pozostawiając twoje ciało zanurzone w przyjemnym, bardzo leczniczym spokój ducha.
Efekt może trwać kilka godzin i chociaż zbieranie trochę dojrzałych może być na początku dość psychoaktywny, zawsze kończy się bardzo relaksującym pochodzeniem, specjalnym, aby cieszyć się nocą. Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Kush, Og, Self-pollination S1 Banana OG

Plony: 400 - 450 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: 0.5 - 0.6%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2020