Banana Bomb

Dla prostej władzy i wpływu nie ma nic takiego jak bomba bananowa. Przekroczyliśmy naszą nagradzaną bombę THC z najtrudniejszymi matkami Banana Kush, aby stworzyć najgładniejszą hybrydę Kush. Ponieważ oboje rodzice byli już dobrze znani zarówno ze swojej wydajności, jak i władzy, chcieliśmy upewnić się, że uderzyliśmy w Świętą Trójcę w smak o równym kalibrze.
Jest to silna różnorodność marihuany, nie ma wątpliwości. Nawet w podstawowych konfiguracjach z normalną glebą i niewielkim karmieniem można oczekiwać bardzo zadowalających plonów kwiatów, które będą mieli ponad 20% THC.
Ten szczep utrzyma się na bardziej ugruntowanym kamieniu Indica, chociaż jest szczególnie odczuwalny jako głowę na początek. To nie jest natychmiastowy zamek na kanapie i na pewno sprawi, że będziesz w stanie zastanowić się nad światem nawet po przedłużonym użyciu. Biorąc to pod uwagę, im bardziej uspokajające, uspokajające cechy linii Kush będą oznaczać, że chociaż twój umysł pozostaje aktywny, nadal możesz preferować wygodną kanapę.

Dutch Passion
Nasiona marihuany Ganja Farmer
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: THC: Bomb x Banana Kush

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 63 - 70 dni

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse

Release Year2019