Auto Pounder with Cheese

Auto funter z serem to kolejna generacja super -rentownych szczepów autoflower. W przypadku miłośników wysoko plonowych samochodów pomyśleliśmy, że zrobimy coś nieco innego i wymieszamy w podziemnym kultowym klasyku The Cheese z naszym ogromnym i bardzo popularnym auto funter. Jak można się spodziewać, przynieśliśmy wszystkie najlepsze cechy z naszego legendarnego szczepu King King do mieszanki: ogromne plony, szybkie zakończenie i łatwość wzrostu, przekraczając je z jednym z najbardziej znanych i bardzo silnych dostępnych szczepów: sera .
Automatyczne funter z serem rozwija się w konfiguracji wewnętrznej i ma szybki czas wykończenia zaledwie 70-75 dni od nasion. Nieco większy stosunek rośliny i wysoki stosunek pąka do liści są cechami przenoszonymi z pierwotnego szczepu, pomagając utrzymać wydajność w obszarze 400 g/m2. Wpływ sera oznacza, że ​​produkcja żywicy i moc wzrosła, przy czym grube, gęste pąki są pokryte żywicą tuż przed zbiorami. W pomieszczeniu hodowcy powinni zachować ostrożność, ponieważ ten szczep staje się śmierdzący później podczas kwitnienia. Na zewnątrz może być ogromny dla automatycznego, więc upewnij się, że przestrzeń nie stanowi problemu.
Zwiększona siła i genetyka sera łączą się, aby uzyskać naprawdę niezapomniany dym. Klasyczny słodki smak auto funta jest hartowany oryginalnymi serami skunkingowymi. Auto funta z mieszanką sera o maksymalnej plonach i tandetnym smaku zdmuchnie nawet najbardziej zagorzałego konesera.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 400 g./m2

Kwitnienie: 11-12 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor