Auto Chemdog

Szczep najwyższego rodowodu, auto chemdog jest niewątpliwie jednym z najpotężniejszych szczepów w naszej kolekcji.
W wyniku przekroczenia auto #1 za pomocą oryginalnego klonu chemdogowego, Auto Chemdog jest łatwym do wyhodowania bardzo silnego odkształcenia z nokautem. Idealna równowaga między genetyką sativa i indica i gotową w zaledwie 60-65 dni od nasion, Auto Chemdog jest jednym z naszych najszybszych szczepów wykończeniowych. Dzieje się tak dzięki dodaniu Auto #1, które pomaga utrzymać stosunkowo krótkie rośliny, dzięki czemu jest idealna do uprawy szaf lub gdzie przestrzeń jest ograniczona. Roślina rozwija dużą pojedynczą cola z wydłużonymi gałęziami bocznymi, które wytwarzają wiele miejsc pąków.
Wydajność około 30-50 g na roślinę (280-350 g/m2) w pomieszczeniu sprawiają, że jest to producent średniej do wysokiego. Renki na świeżym powietrzu mogą znacznie wzrosnąć, a zbiory pojawiają się w dowolnym momencie od maja do początku października. Siła ma wysokie dostawy dzięki automatycznej chemdogowi, a jego łatwość wzrostu sprawia, że ​​jest to doskonałe obciążenie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców.
Prawdziwy urok Auto Chemdog wynika z jego ekstremalnej siły i charakterystycznego smaku. Zapewniając złożony pikantny tang z tłem skunksa cytrusowego, jest to jeden z naszych najbardziej ekskluzywnych szczepów. Równowaga między genetyką Sativa i Indica przechodzi w kamieniu; Począwszy od szybkiego uderzenia w głowę, który wtapia się w długi trwały szum i może być przydatny w leczeniu bezsenności.
Auto Chemdog ma niezrównaną jakość narkotyczną, dzięki czemu nawet najbardziej doświadczone tokery wstają i odnotowują.

Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 280-350 g/m2

Kwitnienie: 9-10 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor