Atomic

Poszliśmy atomu z naprawdę lepszym szczepem, który zaskoczy Cię. Połączyliśmy ręcznie wybrany oryginalny klon USA legendarnego chemdawga z mocno uderzającym, intensywnie aromatyzowanym kushem z szmaragdowego trójkąta. Następnie przekroczyliśmy to naszą pierwszą sprzedażą, nagradzaną Bomb THC, aby stworzyć prawdziwie nokautowy obciążenie w każdy sposób. Atomic ma brutalną moc bomby THC zmieszanej z klasycznym kalifornijskim smakiem Kush i kamieniem.
Smak i zapach Atomic jest po prostu niesamowity i z pewnością będą zdecydowanie przyjemniejszym tłumem. Miesza intensywne aromaty paliwa i cytrusowe z nutami mentolu i jagód. Kamień jest oburzający, zaczynając od natychmiastowego szumu, wtapiącym się w euforyczny, ale pełny kamień, który jest długotrwały i bardzo satysfakcjonujący, czyniąc go idealnym szczepem medycznym. Ostrzegamy początkujących !!
Ten szczep jest dość łatwy w uprawie i ma średnią wysokość. Chociaż nie ma całkiem potwora daje bomby THC, nadal jest uważany za wysokiego wykwalifikowania. Pąki będą duże i pulchne warstwami i warstwami kryształu na krysztale. Czas kwitnienia w pomieszczeniu może wynosić zaledwie 8 tygodni.
Naszym celem w Atomic było stworzenie czegoś wyjątkowego – prawdziwym obciążeniem z cudownym smakiem Kush i inspirującym kamieniem. Przekroczyliśmy własne wysokie standardy i jesteśmy pewni, że pokochasz to! Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 450-550g/m²

Kwitnienie: 8-9 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor