Amnesia Lemon Feminized

Jeśli na rynku istnieje wiele marihuany o odpowiednim imieniu, to amnezja, nie wiesz, dlaczego? Jeśli nie wiesz, to dlatego, że tego nie próbowałeś, ponieważ najbardziej normalne jest to, że po spożywaniu tego szczepu nawet nie pamiętasz, gdzie mieszkasz.
Jaka jest genetyka odmiany amnezji?
Ta hybryda z wyraźną przewagą sativa jest prawdopodobnie najlepszym potomkiem sagi, z której nie przestają pojawić się wielcy mistrzowie. Jej babcia była mityczną mgłą, najlepszą sativą wszechczasów bez dyskusji. Ale jego matka jest także Northern Lights#5 x Haze, dla wielu najlepszych hybrydy indica/sativa w historii.
Jak możesz sobie wyobrazić, z tym rodowacją mogą wyjść tylko wielkie odmiany konopi indyjskich. Za NL#5 X Haze odbyły się Silver Haze, a następnie Jack Herer, Super Silver Haze, Neville’s Haze i Amnezja. I to się nie skończyło, ponieważ potomkowie tych hybryd dokonują również między innymi sprzedaży, takiej jak Moby Dick, Super Lemon Haze lub Amnesia Kush.
Jaka jest amnezja jako roślina marihuany?
Jest to roślina o niezwykłym wigorze, bardzo szybkim wzrostowi i typowej morfologii hybrydowej sativa. Oznacza to, że jego struktura jest wysoka i rozgałęziona, międzywczelne, szerokie, średnie łodygi i cienkie, wydłużone liście.
Podczas kwitnienia może łatwo pomnożyć x4 lub x5 jego rozmiar i tworzyć wydłużone pąki, z wieloma włosami, dużą i średnią gęstością.

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Haze, Jack Herer, Kush, Lemon, Northern Lights#5 X Haze, Skunk

Plony: 500 - 550 g/m²

Kwitnienie: 60 - 65 dni

CBD: —

CBD: 0.1%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor