Amnesia Lemon Auto

Amnezyjna cytryna autoflowering Needs Pev jest jedną z najbardziej kompletnych automatycznych odmian. Jest to obecnie jedno z najlepiej sprzedających się nasion marihuany, dzięki wielu cechom. Chcesz je wszystkie? Nie ruszaj się, omówimy jego funkcje.
W jaki sposób odmiana amnezji cytrynowa jest autoflower?
Jest to automatyczna wersja mitycznej amnezji, niewątpliwie najbardziej uprawianej rośliny konopi w Europie w ciągu ostatniej dekady. To tak naprawdę nie wygląda jak autoflower, ponieważ tworzy dużą, rozgałęzioną strukturę z bardzo interesującą relacją z kwiatów.
Jaka genetyka jest zawarta w automatycznej amnezji cytrynowej?
Aby zrobić automatyczne nasiona kwitnące z genami amnezji, zastosowano najcenniejszy elitarny klon, amnezja hy-pro. Jesteśmy bardzo dumni z wyniku, ponieważ najbardziej identyfikujące cechy klonu są doskonale widoczne w tej autoflowering wersji.
Aby wprowadzić gen autoflowering bez utraty najlepszych cech amnezji, zastosowano mgłę auto. Dlatego zarówno smak, jak i rodzaj efektu są utrzymywane, a jednocześnie przynosi hybrydową wigor do potomstwa, coś, co stare klony, takie jak ten, robią bardzo dobrze.
Jak uprawiasz autofLowering Autoflowering?
Jest to prawdziwy 4×4, stworzony do uprawy we wszystkich środowiskach i przez każdego. Jego wysoki odporność na stres sprawia, że ​​jest specjalnym kandydatem dla niedoświadczonych hodowców.
W uprawie wewnętrznej produkuje bardzo dobrze, stawiając 9 roślin na 3 x 3 stóp (metr kwadratowy) w 4 amerykańskich doniczkach. Istnieje również opcja umieszczenia 16 roślin w 2,9 amerykańskich gal (11 litrowych) doniczkach, pytanie brzmi dobrze wypełnienie rosnącej przestrzeni.
Na zewnątrz można uzyskać kilka upraw, w zależności od klimatu twojego obszaru, ale najbardziej produktywne będą zawsze wiosną lub latem. Ta roślina uwielbia słońce, więc im więcej godzin i intensywność, tym lepiej. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Amnesia Hy-Pro X Haze Auto, Haze, Jack Here,r Lemon

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: —

CBD: 0.1 - 0.2%

Okres wegetacji: 70 - 80 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor