Alaskan Thunder Fuck Feminized

Jaka jest morfologia piorunów alaski z nasion Pewów?
Jest to genetyka z wyraźnym wpływem Indiki, który można zobaczyć w jego morfologii i jej sposobie rozwoju. Rozwija solidną strukturę, bardzo gęsta, z bardzo mocnym bagnem i łodygami oraz minimalną odległością między węzłami. Liście mają długie i szerokie ulotki, z dość wyraźnym pilemem.
Pąki, które tworzy, są dość grube, ze średnim stosunkiem kielich/liści i wytrzymałością powyżej średniej.
W jaki sposób feminizowany alaskan Thunderfuck jest uprawiany w pomieszczeniu?
Jest to odpowiednia roślina dla użytkowników, którzy są początkującymi w kulturze marihuany, jej twardość i opór pozwala na wsparcie stresu bez wielu problemów. Rośnie w postaci FIR i wytwarza duży środkowy pączek, więc jeśli rośniesz metodą SOG, zwiększysz jej wydajność w zbiorach.
W uprawie wewnętrznej będziemy musieli poczekać około 9 tygodni kwitnienia, aby zakończyć całe dojrzewanie. W kulturze hydroponicznej lub aeroponicznej może się przewidzieć kilka dni, a także mieć fenotyp, który wymaga jeszcze kilku dni, ale będzie około 65 dni kwitnienia.
W jaki sposób Alaskan Thunderfuck jest uprawiany na zewnątrz?
Na zewnątrz jest przygotowany, aby wytrzymać niesprzyjającą pogodę lepiej niż wiele innych odmian marihuany. Nie oznacza to, że można go uprawiać we wszystkich środowiskach, ale przodkowie tej rośliny pochodzą z Alaski, jednego z najsurowszych klimatów na Ziemi, więc pieprzenie Alaskan Thunder do pewnego stopnia wytrzymuje zimno.
Na zewnątrz możesz zebrać pierwszą połowę października na półkuli północnej. Na półkuli południowej jest cięta na początku kwietnia.
W uprawie wewnętrznej jest łatwe do osiągnięcia wysokiej wydajności pąków, około 500 gramów na metr kwadratowy w przybliżeniu. W uprawie na świeżym powietrzu, jeśli kiełkujesz wczesną wiosnę i uprawiasz w obszarze, który ma wiele godzin słońca, może dać ci prawie 1 kilogram każdej rośliny.
Produkcja żywicy jest dość wysoka, pojawienie się rośliny pod koniec kwitnienia jest bardzo jasne i super lepkie. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Alaska Sativa x Indica Afghani

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 63 - 70 dni

CBD: —

CBD: 0.4 - 0.6%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Release Year2019