AK 47 Auto

Prawdopodobnie wiele razy słyszałeś o różnorodności marihuany AK 47, ponieważ jest to jedna z najsłynniejszych genetyków na świecie. Być może nie wiadomo, że AK 47 Automatic był pierwszą automatyczną wersją historii, czy chcesz dowiedzieć się więcej o tej specjalnej fabryce? Cóż, nie będę już dłużej czekać …
Jak wygląda AK 47 Autoflowering
Wyróżnia się jego wielką wigością, co daje mu ogólny opór powyżej normy. Jest to bardzo jednolite genetyczne, z niewielką różnicą między jego fenotypami. Odgałęzia się z wczesnych stadiów wzrostu i tworzy grube łodygi, które wspierają wielką wagę pąków, które wytwarza podczas kwitnienia.
W kategoriach organoleptycznych przypomina jedną ze swojej starszej siostry, a w rodzaju efektu należy powiedzieć, że powoduje mniej psychoaktywności, ale bardziej niezwykłe relaksowanie we wszystkich zmysłach.
W jaki sposób uprawa AK 47 autoflowering?
Jest tak twardy i odporny, że jego uprawa jest odpowiednia dla wszystkich typów użytkowników. W pomieszczeniu jest wdzięczny za długie cykle świetlne, co najmniej 18 godzin dziennie. Najlepszą wydajność uzyskano przez umieszczenie 16 roślin na 3 x 3 stóp (metr kwadratowy), w doniczkach 2,9 amerykańskich (11 litrów).
W uprawie zewnętrznej ważne jest dostosowanie wielkości doniczki i nawozów do warunków klimatycznych i środowiskowych. Oznacza to, że latem będzie potrzebować więcej ziemi i jedzenia niż jesienią lub wiosną, ponieważ latem ma więcej godzin i intensywności słońca, a aby dobrze z niego skorzystać, nie może brakować jedzenia.
Kiedy zbierane są AK 47 Autoflowering Pev Nasiona?
Jest to jedna z najszybszych automatycznych odmian na rynku. W uprawie wewnętrznej jest gotowe zaledwie 9 lub 10 tygodni od kiełkowania. Pełny cykl na zewnątrz wynosi od 10 do 11 tygodni, w zależności od warunków. Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany PanPestka

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: AK 47 x Ruderalis

Plony: 400 - 500 g/m²

Kwitnienie: 50 - 65 dni

CBD: —

CBD: 0.2 - 0.3%

Okres wegetacji: 65 - 70 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor