Pink Kush

Pink Kush - odmiana marihuany
Smak i zapach
Kwiecisty
Działanie
Senność

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Pink Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Pink Kush - opis, działanie i historia

Pink Kush to hybryda z dominacją genów indica (80/20) stworzona przez Barney’s Farm. Nikt nie jest pewien pochodzenia tej odmiany, ale powszechnie uważa się, że jest potomkiem OG Kush. Ta odmiana zasługuje na swoją nazwę dzięki różowo-fioletowemu zabarwieniu i mocnemu działaniu.

Charakteryzuje się motywującym i euforycznym hajem, idealnym dla każdego, kto chce złagodzić stres. Pink Kush znany jest również jako Pink Cadillac, Pink OG, Pink OG Kush oraz Pink Candy.

Jeśli szukasz odmiany, która pomoże Ci uspokoić umysł i zrelaksować się, Pink Kush może być dobrym wyborem. Chociaż część jej pochodzenie jest owiane tajemnicą, niektórzy hodowcy uważają, że ma ona silne powiązanie z OG Kush . Podobnie jak OG Kush, działanie Pink Kush trwa długo, a użytkownicy opisują je jako przyjemne i łagodne.

Pink Kush to głównie indica. Eksperci twierdzą, że dominacja genów indica może sięgać nawet 90%, podczas gdy geny sativa to tylko 10%. Pomimo tak niewielkiej proporcji genów sativa, zapewniają one motywujące, radosne i euforyczne efekty.

Wielu użytkowników docenia jego przyjemny i zaskakująco słodki smak. Podoba im się również jego wszechstronność. Konsumenci mogą używać tego szczepu do łagodzenia wielu objawów. Niektórzy zachwalają jego zdolność do łagodzenia nerwów i walki z bezsennością.

Inni wskazują, że jest skuteczny w łagodzeniu bólu pleców, migrenach i innych bólach. Te odczucia są zgodne z naturą Pink Kush, która opiera się na właściwościach odmian indica. Podobnie jak niektóre podobne odmiany indica, ma pewne tendencje, które sprawiają, że jest głównym kandydatem do łagodzenia nerwów oraz uspokajania użytkowników.

Osoby doświadczające intensywnego stresu i niepokoju, twierdzą, że pomaga im rozładować napięcie, zwłaszcza w odniesieniu do gonitwy myśli. Rezultatem są często oczyszczenie umysłu i bardziej spokojne myśli. Osoby cierpiące na bezsenność uważają ten aspekt za szczególnie ważny, ponieważ wielu twierdzi, że niezdolność do powstrzymania się od myślenia o zmartwieniach stanowi istotną barierę w zasypianiu.

Chociaż niektórzy doceniają uspokajające działanie Pink Kush, to wielu uważa, że jest to doskonała odmiana do spotkań towarzyskich. Pozwala na swobodną rozmowę, obniżenie stresu, złagodzenie niepokoju i presji psychicznej.

Każdy, kto planuje używać tej odmiany, powinien to zrobić późnym popołudniem lub wieczorem. Może ona powodować poczucie senności i ospałości . Może również wywołać głód, więc użytkownicy powinni mieć pod ręką przekąski.

Pink Kush ma charakterystyczny aromat, który dla wielu nie jest przyjemny. Jest ostry i uderzający, jednak wielu użytkowników dostrzega słodkie tony i mieszankę nut waniliowych, drzewiastych i ziemistych.

Zawiera również kilka innych lekkich zapachów, takich jak sosnowy i kwiatowy, choć jego zapach jest kwaśny. Niektórzy opisaliby dym jako niesamowicie mocny, ale nie gryzący ani przytłaczający. Inni fani tej odmiany opisali aromat jako owocowy, a nawet nieco miętowy.

Chociaż zapach dymu Pink Kush jest mocny, ma smak, który zachwyca bardziej. Wielu użytkowników uwielbia złożony i mocny smaki tej odmiany. Nie jest to odmiana, która w dziale smakowym wygląda zbyt lekko, a dla koneserów odmian, którzy lubią skomplikowane smaki, jest to świetny wybór. Podczas wdechu ma nuty słodkiej, kandyzowanej wanilii, po której następuje wjzad bukietu kwiatowego.

Na tym profil smakowy się nie kończy. Kwaśny poskam cytrusów płynnie łączy się z rześkim, świeżym smakiem mentolu i sosny. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że wykrywają smak jagody i ślady innych owoców. Przebijają aromaty drzewiaste i ziemiste.

Pink Kush ma wygląd, który większość określiłaby jako estetyczny. Oferuje szeroką gamę kolorów, w tym żywe odcienie różu, żółci i zieleni. Ma grubą powłokę z lepkiej żywicy, a hodowcy tej odmiany zauważają, że ma mroźny wygląd spowodowany gęstą warstwą trichomów.

Liście Pink Kush mają odcień głębokiej zieleni, podczas gdy słupki wyróżniają się jaskrawym odcieniem różu i żółci. Tu i ówdzie pojawiają się drobinki pomarańczowego zabarwienia oraz wyraziste plamy fioletów i brązów. Topy są zwarte i gęste.

Pacjenci używający Pink Kush przytaczają zdolność tej działania wyciszającego i relaksującego. Jest hitem w społecznościach używających marihuany do celów medycznych ze względu na działanie odstresowujące. Wielu twierdzi również, że haj Pink Kush zapewnia ulgę w bólu. Osoby cierpiące na migrenę i cierpiące na bóle pleców lub skurcze mięśni wymieniają Pink Kush jako skuteczną pomoc w codziennym łagodzeniu objawów.

Jego właściwości łagodzące stres obejmują również łagodzenie innych objawów, w tym PTSD, lęk i niepokój. Osoby cierpiące na bezsenność doceniają jego skłonność do wywoływania spokojnych i kojących myśli oraz senności.

Pink Kush może mieć jednak pewne skutki uboczne. Niektóre działania niepożądane to zawroty głowy, suchość oczu i nudności. Inne reakcje mogą obejmować łagodną paranoję i suchość w ustach.

Może również złagodzić stres i napięcie związane z fobią społeczną i zapewnić spokój i jasność osobom żyjącym z ADHD/ADD oraz osobom poszukującym skupienia i kreatywności.

Nasiona odmiany Pink Kush są odporne, a rośliny mogą wytrzymać wiele czynników drażniących, takich jak pleśń i szkodniki. Jednak hodowcy planujący uprawę indoor powinni być ostrożni, ponieważ roślina może rozwinąć pleśń, jeśli temperatura i wilgotność nie będą optymalne.

Pink Kush najlepiej rośnie w ciepłym i suchym środowisku. Chociaż roślina ta ma tendencję do wzrostu na boki, to można ją podpierać we wczesnych fazach wzrostu. To zapobiegnie opadaniu kwiatów. W przypadku tej odmiany całkiem skuteczne wydają się metody treningu, takie jak topping. Może rosnąć zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zbiory z uprawy w pomieszczeniach wynoszą około 500 gramów na metr kwadratowy. Uprawa outdoor  może przynieść 700 gramów lub więcej.

 

Terpeny w Pink Kush

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa Pink Kush

Hybryda
Średnia
Niska
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pink Kush”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *