Apollo F1

Apollo F1 Royal Queen Seeds
Smak i zapach
Sosnowy
Działanie
Relaks

Informacje dodatkowe

Aromat

, , ,

Efekty

, , ,

Terpeny

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Apollo F1, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Apollo F1 - opis, działanie i historia

Apollo F1 to niezwykle wytrzymała odmiana automatyczna indica, pochodząca z wyselekcjonowanych linii czystych hybryd. Charakteryzuje się pysznym, złożonym aromatem, silnymi nutami sosny, cytryny, ziół i nawet wanilii. Apollo F1 relaksuje ciało, jednocześnie stymulując umysł, dzięki stabilnym nasionom F1, które produkują silne, jednolite rośliny.

Apollo F1: nowoczesny aromat i zrównoważone efekty

Apollo F1 to energiczna, automatycznie kwitnąca hybryda, która wyróżnia się silną strukturą i wyjątkowym aromatem. Stworzona z linii wsobnych, wywodzących się od Lemon, Black Domina i Sugar Magnolia, Apollo F1 odziedziczyła po swoich przodkach niezwykłą genetykę. Niczym starożytny grecki bóg, od którego wzięła swoją nazwę, Apollo F1 dostarcza zrównoważone, kreatywne efekty, które mogą zmienić Twoje postrzeganie muzyki, tańca, poezji i innych form sztuki.

Aromat, smak i efekty Apollo F1

Dojrzałe i dobrze wysuszone kwiaty Apollo F1 mają świeży aromat, łączący rześkie nuty sosnowe, ziołowe i cytrusowe z bogatym tłem ciemnej wanilii i lawendy. Bogata żywica zawiera mnóstwo kannabinoidów (głównie THC) i złożoną mieszankę terpenów, takich jak mircen, terpinolen, farnezen, kariofilen, ocymen, limonen i linalol. Dzięki temu Apollo F1 daje zrównoważony efekt, bardzo typowy dla hybryd, z silnie relaksującym doznaniem fizycznym połączonym z euforią i motywującym kopniakiem.

Uprawa Apollo F1

Apollo F1 to odmiana o charakterystycznej, zwartej strukturze hybrydy z przewagą genów indica. Rośliny osiągają średnią wysokość z wieloma ciasno rozmieszczonymi gałęziami, które szybko wypełniają się kwiatami i gęstymi, ciemnozielonymi liśćmi. Apollo F1 kwitnie automatycznie, a jej cały cykl życiowy trwa około 80 dni. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty podczas uprawy Apollo F1, warto zwrócić uwagę na optymalne warunki i właściwą pielęgnację roślin. Odmiana ta dobrze radzi sobie zarówno w uprawie indoorowej, jak i outdoorowej. Ważne jest jednak, aby zapewnić jej odpowiednie nasłonecznienie, umiarkowane temperatury i właściwe nawodnienie. Podczas uprawy w pomieszczeniu, warto zastosować metodę Sea of Green (SoG) lub Screen of Green (ScrOG), które pomogą zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni i nasłonecznienie roślin. W przypadku uprawy outdoorowej, warto wybrać miejsce z dużą ilością światła słonecznego, osłonięte od silnego wiatru.

Popularne nasiona Apollo F1

Terpeny w Apollo F1

Dominujący terpen

Terpinolen - Ziołowy, kwiatowy terpen, który znajduje się również w jabłkach, bzie i gałce muszkatołowej.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Mircen (Ziemisty)

Uprawa Apollo F1

Indica
Łatwa
Średnia
Duże
7-9 tygodni

Popularne waporyzatory

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Apollo F1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: